Maak van uw probleem, ons probleem!

Als uw werknemer iets overkomt draait ú als ondernemer op voor de kosten. Ziekte bij werknemers is niet altijd te voorkomen, maar u kunt zich wel verzekeren tegen dit financiële risico. Wij geven u graag een advies op maat.

 

Verzuim Website

 

De complexe wet- en regelgeving rond ziekteverzuim door werknemers vraagt een zeer gedegen advies. Werkgevers zijn qua begeleiding en op financieel vlak langer verantwoordelijk voor langdurig zieke (ex-)werknemers.  

Driekleur verzekeringen en Regiopoortwachters.nl hebben samen het VerzuimZorgPakket ontwikkeld waarin de zorg voor uw zieke werknemer van ziektedag één tot en met het twaalfde ziektejaar uit handen genomen wordt. In samenspraak met u kunnen wij u de best passende maatoplossing aanbieden, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken of over uw zieke medewerkers. Zo kunt u al uw aandacht op uw eigen vak gericht houden.

Op dit moment vinden er een aantal belangrijke wetswijzigingen plaats op het gebied van verzuim. In het artikel in De Ondernemer van 24 oktober 2015 licht onze adviseur werk en inkomen Luc Missiaen de belangrijkste wijzigingen toe.  

 Lees het artikel

Bekijk de brochure

 

Een advies op maat?

Neem contact met een van onze verzuimspecialisten op voor een op uw bedrijf toegespitst advies!

 

Luc TER

Luc Missiaen

Functie: adviseur - consultant werk en inkomen

Vestiging: Terneuzen

E: l.missiaen@driekleur.nl

T: 0115 689 506

M: 06 5317 6628

werkdagen: Fulltime

 

  Francesca TER

Francesca Hensen

Functie: commercieel medewerker

Vestiging: Terneuzen

E: f.w.m.hensen@driekleur.nl

T: 0115 689 504

werkdagen: Ma-Di-Do-Vr

  

 

 

 Ruben MBURG

Ruben Kooger

Functie: commercieel medewerker

Vestiging: Middelburg

E: r.m.kooger@driekleur.nl

T: 0118 652 245

werkdagen: Fulltime

 

 M Y Van Kleef

Yvonne van Kleef

Functie: commercieel medewerker

Vestiging: Spijkenisse

E: m.y.van.kleef@driekleur.nl

T: 0181 600 685

werkdagen: Fulltime

 

 Diana GOES

Diana van den Dries

Functie: commercieel medewerker

Vestiging: Goes

E: d.vanden.dries@driekleur.nl

T: 0113 362 873

werkdagen: Ma-Di-Do

 

 

 Gerard BERGEN

Gerard Quispel Plasmans

Functie: commercieel medewerker

Vestiging: Bergen op Zoom

E: g.b.m.quispel@driekleur.nl

T: 0164 214 244

werkdagen: Ma-Wo-Do-Vr

 

 

 

 

 

 

Google+ Google+ deze pagina
LinkedIN Deel dit op LinkedIN