Contactgegevens vestiging Spijkenisse

Vestigingen In Driehoek 72Dpi8 SPIJKENISSE Postadres: Postbus 2290 4460 MG Goes   
Bezoekadres:
Groene Kruisweg 50 Spijkenisse   
 
Schade melden: 
  
    
0181 600 645        
schade@driekleur.nl 

 
Vragen over particuliere verzekeringen?

0181 600 620

particulier@driekleur.nl



Vragen over zakelijke dienstverlening?

0181 600 680

spijkenisse@driekleur.nl


 

Poppetje 150X200

Arwin de Koning

Functie: adviseur

E: a.w.de.koning@driekleur.nl

T: 0181 - 600 633

werkdagen: Fulltime

D Strijaards

Danny Strijaards

Functie: adviseur

E: d.strijaards@driekleur.nl

T: 0181 - 600 684

werkdagen: Fulltime

D Groenenboom2

Dennis Groenenboom

Functie: commercieel medewerker

E: d.groenenboom@driekleur.nl

T: 0181 600 621

werkdagen: Fulltime

Fred

Fred Kraay

Functie: commercieel medewerker

E: w.f.f.kraay@driekleur.nl

T: 0181 600 629

werkdagen: Fulltime

J Van Daalen

John van Daalen

Functie: adviseur

E: j.van.daalen@driekleur.nl

T: 0181 600 681

werkdagen: Fulltime

Yvonne

Yvonne van Kleef

Functie: commercieel medewerker

E: m.y.van.kleef@driekleur.nl

T: 0181 600 685

werkdagen: Fulltime

Google+ Google+ deze pagina
LinkedIN Deel dit op LinkedIN

Inloggen Online polismap.

Had u voorheen toegang tot MijnVKS? Vanaf heden bekijkt u uw verzekeringen in MijnDriekleur! Vraag snel uw account aan!

Account aanvragen

 


Bent u tevreden over Driekleur?

Advieskeuze.nl

Heeft u van onze adviseurs de dienstverlening gekregen die u verwacht had? Laat uw beoordeling over Driekleur achter op Advieskeuze.nl!
 

 Geef hier uw mening